Açık P.tesi-Cuma 09:00-20:00
Email info@vedatolmez.com

Günümüzde web tasarım ile SEO birlikte anılmaya başlandı. Bunlar birbiriden bağımsız iki meslek dalı olarak algılansada artık birlikte anılmasının sebebi firmaların yaptırdığı web tasarım ve web yazılımların Google arama sonuçlarında ilk sayfada ilk sırada çıkmasını istemeleriyle web tasarım yapanlar SEO mesleğini öğrenmek zorunda kaldı.

Bazı ajanslar web tasarımı yapmış siteyi yayınlamış ama Google arama sonuçlarında web siteleri sıralamada yer almıyor. Müşteriler haklı olarak neden benim web sitem google arama sonuçlarında çıkmıyor diye sorduklarında, ajanslar bunun ayrı bir meslek dalı olduğunu ve bu işi yapacak SEO uzmanlarının olmadığını söylüyorlardı. Bu bir çıkış yolu gibi görünsede zamanla ajanslar için müşteri kaybına sebep oldu. Bunu fark eden ajans sahipleri artık SEO Uzmanı ve Web tasarım konusunu birlikte çözebilecek tek personelle çalışmayı tercih etmeye başladılar.

Kurumsal büyük işletmeler ise kendi bünyelerinde web tasarım yapacak ve SEO Uzmanı personeller çalıştırmaya başladılar. Dijital pazarlamanın temel unsuru olan web sitelerinin güncellenmesi, rakiplerini Google arama sonuçlarında geçebilmeleri için mecburen de olsa böyle bir formül buldular.

E Ticaret rakamlarındaki artışlar, ekonomilerdeki olumlu veya olumsuz tüm gelişmeler neticesinde web tasarım, e ticaret ve SEO uzmanlığı konularının önemi daha da artmaktadır.

Tüm küçük ya da büyük ölçekli işletme sahiplerine tavsiyemiz profesyonel SEO Uzmanı ile çalışarak SEO Hizmeti alın. Web tasarım konusunda profesyonel çözüm üreten web tasarım ajansı ile çalışın. Bu alanlara ayırdığınız bütçeler size fazlasıyla geri dönecektir.

Bu arada çalışacağınız web tasarım, SEO Uzmanı, web yazılım yapanlarla pazarlık yapmayın, pazarlığı başka alanlarda yapın. Bilgi almak için arayacaksanız bunun danışmanlık hizmetine girdiğini unutmayın. Bilgiyi parayla satıyoruz. Sizlerin mal satıp para kazandığınız gibi. Bilginin para olduğu, tecrübenin değerli olduğu bir dünyada yaşıyoruz.